top of page
kase-ohtusook-3060_edited.jpg

-Kes-

Minu nimi on Madis Kask ja olen köögis noaga näppu lõiganud juba üle 15 aasta. Peamiselt olen panne keerutanud välismaa köökides, kust olen saanud ka  tugeva tausta just catering'is. Mul on oma stiil, mille põhikomponendid on värske tooraine ja personaalne lähenemine. Toidu tegemine on olnud mu kirg juba lapsest saadik ja kavatsen seda ka tulevikus teiega jagada.

Meist: About
kase-ohtusook-3445.jpg

-Miks-

Tahan pakkuda erilist, ainulaadset toiduelamust, mis seob omavahel nii mõtte, hinge kui ka tooraine, et iga üritus oleks personaalne, lõbus ja natukene romantiline. Ikka selleks, et tuua toidumaailma oma visioon ja maitse.

-Kuidas-
Nii Kase tooted kui ka üritused on kõik tehtud mõtestatult – võimalikult väikse jalajäljega, maitsekad ja personaalsed.  Selle tagamiseks küsime alati nõu ja abi fotograafidelt, disaineritelt ja teistelt professionaalidelt. Olenemata sellest, kas oled huvitatud hommiku-, lõuna- või õhtusöögist või muust vahepealsest, oled heades kätes.

Meist: About Us

-MILLEGA TEGELEME-

CATERING

Kus toitu vaja, seal oleme ka meie! Sünnipäevad, pulmad, õhtusöögid, brunch'id, ja privaatsed üritused – võta juglelt ühendust ja räägime lähemalt!

kase-ohtusook-3401.jpg
IMG_20210529_093722_505.jpg

KASE TOOTED

Meie suurim eesmärk on tuua teieni meie käsitöötooted, mida teeme väikeses koguses iga nädal. Meie peamine püüdlus on pakkuda kõrget kvaliteeti ja kasutada värsket toorainet.

LAADAD


Reisime üle kogu Eesti!

Märtsist kuni septembrini võib meid leida Eestimaa eri nurkadest. Kõiki neid seiklusi saate jälgida nii sotsiaalmeedias kui ka ise kohale tulles.

20210605_080104.jpg
20211202_143204.jpg

KOOLITUSED

Vahel tuleb ette, et parimaks vaba aja tegevuseks on millegi õppimine. Seetõttu korraldame töötubasid just toidukunsti oskuste laiendamiseks.

Meist: Services
bottom of page